“Standard Deviation” un Ķieģeļotāji uzvar “EBEC Rīga 2020” Previous item Dažādu profesiju... Next item "BEST" ATVĒRTĀ SĒDE

“Standard Deviation” un Ķieģeļotāji uzvar “EBEC Rīga 2020”

Šā gada 22. februārī jau 17. reizi RTU galvenajā ēkā Kaļķu ielā 1 norisinājās organizācijas BEST-Riga rīkotās inženieru sacensības EBEC-Riga. Katras kategorijas uzvarētāji gūst iespēju piedalīties sacensību reģionālajā kārtā Helsinkos.

Situācijas Analīzes kategorijā dalībnieki risināja atbalstītāja FIMA sagatavoto uzdevumu. Uzņēmuma pārstāvji vērtēja risinājuma iespējamo efektivitāti, ekonomisko pamatojumu un pielietojamību. Kategorijas uzvarētāji ir komanda “Standard Deviation”.

Konstruēšanas kategorijā no organizatoru izsniegtajiem materiāliem tika veidots lifts, kura vadībai bija iespēja izmantot Arduino kontrolieri. Komandām tika doti trīs mēģinājumi, katrs minūti ilgs. Modeļi tika salīdzināti pēc paceltā svara un celšanas augstuma. Modelī izmantotos risinājumus un komandas prezentāciju kopumā vērtēja arī žūrija. Konstruēšanas kategorijā pirmo vietu guva komanda “Ķieģeļotāji”.

Pasākums notika ar FIMA, Atom, Canelle, Cietie Rieksti, Ideju Druka, Red Bull Energy Drink, Burka, Lasertag, Vīgantes Ierāmēsanas Salons, Ahmad Tea London, Ilustrētā Zinātne, COSMOS Ilūziju Muzejs, Gandrs, RTU Ķīpsalas Peldbaseins, RTU Karjeras centrs un, protams, Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu.

Katras kategorijas uzvarētāji tika pie atbalstītāju sagādātajām balvām, kā arī dalības reģionālajā kārtā Helsinkos, kur cīnīsies par dalību finālā Varšavā, Polijā.

Sacensības ikgadēji rīko RTU studentu biedrība BEST-Riga, kas ir viena no organizācijas Board of European Students of Technology lokālajām grupām. Organizācija sniedz bezmaksas papildu izglītības iespējas, kā arī karjeras atbalstu studentiem 94 tehniskajās universitātēs Eiropā.

BEST-Riga aicina interesentus uz atvērto sēdi šā gada 5. martā Āzenes ielā 12/1, 111. auditorijā. Plašāka informācija pieejama sēdes Facebook lapā.

Plašāks sacensību atskats pieejams EBEC Riga Facebook lapā, kā arī BEST-Riga Facebook lapā.