“BEST” ATVĒRTĀ SĒDE Previous item "Standard Deviation" un... Next item Sākusies pieteišanās...

“BEST” ATVĒRTĀ SĒDE

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu organizācija «BEST-Riga» 5. martā aicina RTU studentus piedalīties atvērtajā sēdē, kurā ikviens RTU students, kurš vēlas pilnveidoties un attīstīt savas iemaņas starptautiski, ir aicināts pievienoties «BEST-Riga» komandai. Šajā atvērtajā sēdē uzstāsies arī Iespējamās misijas pārstāvji un studentiem būs iespēja uzzināt vairāk par projektu Mācītspēks. Pasākums notiks plkst. 18:30  Āzenes 12/1 111. auditorijā.

Atvērtajai BEST-Riga sēdei a ATVicināti pievienoties tie studenti, kuriem patīk izaicinājumi un kuri vēlas uzzināt par iespējām attīstīt savas sociālās un tehniskās prasmes, par iespējām apceļot Eiropu, iegūt jaunus draugus un gūt prieku no sastrādāšanās komandā.

Studentu organizācija «Board of European Students of Technology» (BEST) ir nepolitiska bezpeļņas Eiropas tehnisko universitāšu studentu organizācija, kas pārstāvēta 32 Eiropas valstu 97 universitātēs, un «BEST-Riga» ir viena no tām. Tā nodrošina papildu izglītību RTU studentiem, organizējot dažādus pasākumus, kā arī veicinot sadarbību starp studentiem un uzņēmumiem.

Vairāk par «BEST-Riga» var uzzināt organizācijas mājaslapā.

Jaunais skolotāju izglītības projekta Mācītspēks mērķis ir piesaistīt darbam skolā jomas profesionāļus, kuri ir ieguvuši vai iegūs augstāko izglītību līdz 2020.gada jūnijam. Projektā uzņems 100 dalībniekus, kas divus gadus strādās skolā, paralēli apgūstot jaunākās pedagoģijas metodes un attīstot savas līderības spējas. Šī ir iespēja uzreiz pēc universitātes iegūt vērtīgu darba pieredzi, ko novērtē darba devēji, darīt jēgpilnu darbu. Lielākoties jaunie skolotāji ir ar misijas apziņu un vēlas paši mācīties un attīstīties un palīdzēt citiem. Liene Stikāne pēc diviem gadiem skolā teica, ka: “Iespēja būt starp tik daudz spēcīgiem cilvēkiem dod kārtīgu grūdienu, lai arī pašam gribētos attīstīties.”

Vēlies vairāk uzzināt par projektu, par galvenajiem ieguviem un rast atbildes uz jautājumiem, tad ierodies uz BEST-Riga un Iespējamās misijas rīkoto pasākumu RTU Enerģētikas fakultātē 5. martā.

Projektu Mācītspēks realizē Iespējamā misija, Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte.