Līdz 14. novembrim piesaki četru cilvēku komandu inženieru sacensībām EBEC Riga (European BEST Engineering Competition), kas norisināsies 26. novembrī. Izvēlies vienu no divām kategorijām - konstruēšana (team design) vai situācijas analīze (case study). Uzvaras gadījumā dodies uz sacensību otro kārtu EBEC Baltic, kur sacentīsies ar Lietuvas, Igaunijas un Krievijas komandām, kā arī, izcīnot pirmo vietu, dodies uz trešo kārtu EBEC Final, kas norisināsies Brno, Čehijā.

Pieteikšanās aizpildot anketu ej.uz/ebec2016.

 

 

 

Sacensības tiek organizētas jau četrpadsmito gadu un vietējā līmenī norisinās 92 Eiropas universitātēs. Latvijas jauno inženieru komandas labus sasniegumus ieguvušas jau iepriekšējos gados. EBEC Baltic 2016 RTU komanda Four of a K Kauņā, Lietuvā situācijas analīzes kategorijā izcīnija pirmo vietu un devās uz finālu Belgradā, Serbijā. 2015. gadā RTU komanda Nobēlijs sacensību finālā Porto, Portugālē izcīnija otro vietu situācijas analīzes kategorijā.

 

Dalība notiks divās kategorijās:

Konstruēšana - izmantojot mehānikas, elektronikas un fizikas zināšanas, kā arī izmantojot piedāvātos materiālus un loģisko domāšanu, noteiktā laika posmā jāuzkonstruē ierīce, kas veiks konkrētu uzdevumu. Komandai jāplāno savs darba laiks, resursu izmantošana un jāprezentē uzkonstruētā ierīce.

Situācijas analīze - dalībniekiem tiek dota problēma, kurai jāatrod risinājums, kuru iespējams realizēt praksē.

Abas kategorijas vērtēs eksperti attiecīgajā nozarē, ņemot vērā oriģinalitāti un tehnisko izpildījumu.


EBEC Riga norisināsies RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1. Sacensības organizē Eiropas tehnisko universitāšu studentu organizācija BEST-Riga (Board of European Students of Technology). Īstenojot un pilnveidojot projektus, BEST-Riga rūpējas par topošu inženieru interešu izglītību un karjeras atbalstu.

Atbalstītāji:

  

 

Galvenais organizators:

Jānis Skudre

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel.:+371 28303164