27. aprīlī no plkst. 13:00 - 17:00 norisinājās programmēšanas sacensības ar lieliskām balvām!

BEST-Riga sadarbībā ar programmu izstrādes, ieviešanas un konsultāciju uzņēmumu Galeo Consulting centās atrast visspējīgākos programmētājus RTU, rīkojot programmēšanas sacensības – Inženieru dienu, kas norisinājās 27.aprīlī Datorzinātnes un Informācijas Tehnoloģiju Fakultātes (DITF) telpās.

Pasākumā piedalījās tikai aktīvākie RTU student, kuri studiju laikā apgūst arī programmēšanu. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas spējas un atjautību, jo uzdevumi bija dažādas sarežģītības pakāpes. Uzdevumi tika sadalīti trīs kategorijās – datu drošība, datu apstrāde un dažādi, kas sevī ietvēra ziņas ielikšanu sociālajos medijos, matemātisku uzdevumu un loģikas uzdevumu, kas tika risināts sarunā ar Galeo Consulting pārstāvjiem. Katrā sadaļā tika piedāvāti vairāki uzdevumi, par kuru veiksmīgu izpildi dalībnieki saņēma noteiktu punktu daudzumu. Sacensību uzvarētāji tika noteikti pēc iegūto punktu daudzuma un ātruma, kādā izpildīti uzdevumi. Kopumā sacensībām tika atvēlētas 3 stundas.  

Arī balvu fonds šajās sacensībās bija ievērojams – pirmās vietas ieguvējam Guntim Šustam ( 2.kursa students, Automātikas un datortehnika) tika jauns planšetdators, otro vietu un datoraustiņas ieguva Dāvis Mosāns (1.kurss, Datorsistēmas) un trešās vietas ieguvēju Dānielu Stuģi (2.kurss, Datorsistēmas ) priecēja sporta pulkstenis. Galeo Consulting simpātiju balvu un ARDUINO komplektu ieguva Roberts Gotlaufs ( 3.kurss, Elektrotehnika un mobilie sakari).  Kā arī katram dalībniekam tika veicināšanas balva no Galeo Consulting, tāpēc neviens dalībnieks nepalika tukšām rokām. 

Pēc pasākuma dalībniekiem bija iespēja aprunāties ar uzņēmuma pārstāvjiem par potenciālo darba vietu Galeo Consulting. Ja arī Tevi aizrauj darbs ar programmatūrām, tad iespējams, ka uzņēmums Galeo Consulting būs īstā darba vieta tieši Tev.

Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās inženieru dienā un pārbaudīja savas spējas un prasmes, kā arī izsakām lielu pateicību uzņēmumam Galeo Consulting par sadarbību pasākuma organizēšanā.

ievade's picture