Par spīti rudenīgajam lietum pirmo kursu studenti varēja doties uz BEST-Riga telti Ķīpsalā, lai vairāk iepazītu organizācijas piedāvātās iespējas

BEST-Riga katru sezonu piedāvā RTU studentiem doties uz ziemas, pavasara, vasaras vai rudens kursiem. Tie parasti ilgst nedēļu vai divas, atkarībā no organizētājiem. Šie kursi piedāvā dažādu saturu, no informācijas tehnoloģijas tēmām, kokapstrādes, zaļās dzīves līdz pat menedžmentam. Arī paši regulāri rīkojam kursus. Šogad gan izvēlējāmies rīkot Eiropas Izglītības forumu, kur studenti no dažādām valstī pulcējās Rīgā, lai meklētu risinājumus tam, kā lai mazina plaisu starp universitātē pasniegtajām prasmēm un darba devēja prasībām.

Katru gadu tiek rīkotas EBEC Riga inženieru sacensības, kurās uzvarētājs dodas tālāk uz nākamo kārtu EBEC Baltic. Ja izdodas uzvarēt arī otro kārtu, iespējams tālāk doties uz EBEC Final. Reģionālā jeb otrā kārta un fināla kārta katru gadu maina norises vietu. Šogad uz Finālu devās situācijas analīzes komanda no Latvijas un veiksmīgi startēja pirmajā trijniekā. Savukārt 2014. gadā komanda no Latvijas konstruēšanas kategorijā plūca laurus EBEC Final starp labākajiem inženieriem Eiropā. 

Mēs piedāvājam arī dažādus personību attīstošus pasākumus, kā piemēram nometne "Step by Step. How To Be The Best of the Best" vai treniņu cikls "Uzdrīksties īstenot!". 

Regulāri rīkojam iekšējus pasākumus, gan priekš sevis motivēšanas, gan internacionālus pasākumus, piemēram komiteju tikšanās, treniņus vai reģionālās konferences. Motivējam sevi arī darot labu citiem, piemēram šogad rīkojām darbnīcu, kur taisījām paštaisītas galda spēles un saldumus bērniem aprūpes centrā. 

To visu varēja uzzināt 1. septembrī pie BEST-Riga telts.

ievade's picture