BEST-Riga Full biedrs Elīna stāsta: "Esmu sajūsmā un gribas vēl. Kā arī plus tas, ka Networking ir šobrīd tik aktuāla un svarīga tēma. Burvīgi treneri un lieliski pavadīta diena"

Sociālo prasmju treniņi - lietderīgi, aizraujoši un jautri pavadīta diena!

19. aprīlī, svētdien BEST-Riga biedri pavadīja lielisku dienu kopīgi motivējoties un iegūstot jaunas zināšanas! Sociālo prasmju treniņi, kurus pasniedz BEST treneri ir lielisks avots jaunām zināšanām un jaunas motivācijas iegūšanai. Šādas zināšanas lieliski papildina un attīsta personību, nostiprina zināšanas, kas ir tik ļoti nepieciešamas ārpus universitātes - darba gaitās, kā arī ikdienā sarunājoties gan ar draugiem, gan pasniedzējiem, gan motivējot komandas biedrus darboties!

BEST-Riga biedri šajā dienā apguva tādas dzīvē nepieciešamas prasmes kā Motivācija un Kontaktu veidošana. Motivācija parāda to, kā cilvēki rod sevī vēlmi darboties, attīstīties, kas ir tie stimuli, ar kuriem var palīdzēt un arī no kuriem var augt. Kontaktu veidošana palīdz atrast īstos domubiedrus, veidot paziņu tīklu, kas ir noderīgi gan projektu realziācijā, gan arī vienkāršā ikdienā. Šādos treniņos ikviens cilvēks var uzzināt jaunas un pārsteidzošas lietas gan par sevi, gan arī citiem cilvēkiem.

Tā bija lieliski kopā pavadīta diena - ļoti motivējoša un zināšanām pilna diena, kopā ar BEST treneriem - Elmāru un Alisi.

 

BEST-Riga Full biedrs Elīna stāsta:

"Esmu sajūsmā par šiem treniņiem un gribas vēl. Kā arī plus tas, ka Networking (jeb kontaktu veidošana) ir šobrīd tik aktuāla un svarīga tēma. Burvīgi treneri un lieliski pavadīta diena :)"

 

Paldies saka visi dalībnieki par šiem treniņiem un aicina pievienoties ikvienu sociālo prasmju zināšanu iegūšanā!

Skaties VIDEO kā Mums gāja! :)

 

ievade's picture