Nepalaid garām fantastisku iespēju vasarā doties uz kādu no skaistākajām un lielākajām Eiropas pilsētām un izbaudīt vasaru lieliskā kompānijā. Piesakies līdz 22. martam.

 

 

 

BEST vasaras kursi ir iespēja Tev RTU student doties nedēļu līdz divu nedēļu garā piedzīvojumā uz kādu no tuvākām vai tālākām Eiropas valstīm. Koumā šovasar vari izvēlēties no 49 dažāda rakstura, tēmas un saražģītības kursiem, kas notiks 22 Eiropas valstīs. 

Vari gan apgūt papildu zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē, vai arī doties uz kursiem, kas tevi ieinteresēja pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja tev nav priekšzināsanas konkrētajā jomā. 

BEST kursi ir paredzēti ikvienam RTU studentam. Tie ir noderīgi, vienlaikus aizraujoši un pat jautri, jo kursos būs 22 studenti, no dažādām universitātēm, kultūrām un iespējams citādāku dzīves skatījumu. Par tevi rūpēsies konkrētās pilsētas lokālālās BEST grupas organizatori, lai tu būtu paēdis, izgulējies un nodarbināts. 

Tā ir lieliska iespēja palielināt savu internacionālo pieredzi, dibināt kontaktus, uzlabot savu angļu valodu un neuztraukties, jo viss uz vietas, vienas vai dievu nedēļu garumā,  tiks nodrošināts, par summu, kas var sniegties tikai līdz 25 eur. 

Kas Tevi sagaida kursos? 

 • neaizmirstama pieredze internacionālā vidē;
 • lekcijas par Tevis izvēlēto tēmu; uzņēmumu vizītes;
 • dažādu situācijas analīzes uzdevumu risināšana;
 • interesantas lekcijas par Tevis izvēlēto kursu tēmu;
 • kultūras apskate.

Kā Es varu pieteikties kursiem?

 1. Dodies uz www.best.eu.org  un reģistrējies.
 2. Izvēlies no viena līdz trim kursiem, kas tevi interesē http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp
 3. Uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli. Atceries, ka šo vēstuli vērtēs studenti. Parūpējies, lai tā būtu gan ar jautro, gan nopietno daļu.
 4. Atnāc uz BEST-Riga rīkoto Motivācijas vēstuļu semināru 12.martā, plkst. 18:30, Vieta: Pacho Music Cafe, Mārstaļu ielā 16, Lejas zālē un uzzini vairāk, par dažādiem knifiņiem rakstot Motivācijas vēstuli
 5. Atbildi uz papildus jautājumiem un spied Register application.
 6. Sagaidi apstiprinājumu par tava konta validāciju
 7. Pieteikšanās līdz 22.martam! Tu vari droši rediģēt savus pieteikumus, līdz šim brīdim. Bet atceries, ka studenti Eiropā arī ir studenti un mēdz atlikt pieteikšanos uz pēdējo dienu. Tas nozīmē, ka mājaslapa varētu buktēt dēļ milzīgā lietotāju skaita. Neatliec uz pēdējo brīdi ;)

Ja Tev rodas kādi jautājumi - droši griezies pie mums - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it./">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - ar prieku palīdzēsim! 

Skaties zemāk, Vasaras kursu saraksts, uz kuriem iespējams doties. Lai vieglāk orientēties daudzo kursu klāstā, pie kursiem ir atzīmētas fakultātes, uz kurām kontrētā tēma varētu vairāk attiekties. Taču atceries, ka tev ir iespēja paplašināt savas zināšanas ne tikai jomā, kurā mācies RTU, bet arī tur, kur sirds kāro. 

Vairāk informācijas par kontrētajiem kursiem, cenām utt. šeit - http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp

 • Kursu dalībnieku atlase notiek pēc motivācijas vēstulēm un papildus jautājumiem (esi kreatīvs!);
 • Darba valoda - angļu;
 • Depozīta iemaksa - 40 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, pēc tam šī nauda tiks atgriezta Tev atpakaļ);
 • Dalības maksa līdz 25 EUR (ietver dzīvošanu, ēdināšanu, sociālās izklaides utt.).
ievade's picture