Labie darbi turpinās arī pēc Ziemassvētkiem. BEST-Riga biedri piedalījās akcijā "Labo darbu darbnīca", lai iepriecinātu Bērnu un jauniešu centra „Krīzes centrs ” iemītniekus.

"Protams, ka bija lieliski!" Tādas bija BEST-Riga biedru domas pēc "Labo darbu darbnīcas", kas norisinājās pagājušajā nedēļas nogalē Jauniešu centra "Bambuss" telpās, ar kuru līdzdalību noritēja šī iniciatīva.
 
Tā kā BEST-Riga patīk aktīvi darboties un darīt to visiem kopā, 17. janvārī biedri piedalījas "Labo darbu darbnīcā" , lai strādātu pie galdaspēļu un saldumu izgatvošanas. Pēc sagādātajiem paraugiem tika izgatavotas tādas spēles kā "Scrabble, Jenga, Riču-Raču, Domino, Desas un Dambrete", kas turpmāk padarīs krāsaināku Bērnu un jauniešu centra „Krīzes centrs ”, mazo iemītnieku ikdienu. Tika izgatavoti arī īpaši iepakojumi un auduma maisiņi, kurās jaunās spēles glabāt, lai tās nepazustu. Aktīvi darbojās slīpēšanas, piegriešanas, līmēšanas, gludināšanas un pat šūšanas "iecirkņi", kuros no sagatavotajiem materiāliem- sākot ar kokiem līdz spēļu galdu pamatnēm- tika izgatavotas spēles.
 
Tāpat, strādājām arī "saldumu darbnīcā", kur lielākie BEST-Riga saldummīļi kopā ar citiem iniciatīvas dalībniekiem izgatavoja gardākās lietas ar ko cienāt bērnus. Dienas beigās visi čaklie darba rūķi sasaiņoja izgatavotās veltes un vakars beidzās ar labi padarīta darba sajūtu. Nākamajā dienā BEST-Riga un citi dalībnieki devās uz "Krīzes centru", lai iemēģinātu jaunās spēles un pagaršotu pašgatavotos saldumus kopā ar bērniem. BEST-Riga biedri viennozīmīgi atzina, ka darbs bija izdevies un līdzīgus pasākumus labprāt apmeklēsim vēl un vēl, jo kopā lieliski pavadījām laiku, veicot labu darbu!
 
     
 
"Labo darbu darbnīca " tiek īstenota projekta "Kopīga rītdiena" (Nr.2012.EEZ/PP/1/MAC/160) ietvaros.Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
ievade's picture