Organizācija BEST-Riga Ziemassvētku ballē sveic savus aktīvos, talantīgos un motivētos biedrus pirmo reizi rīkojot akciju "BEST-Riga lepnums"

Arī 2014. gadā decembra nogalē norisinājās BEST- Riga Ziemassvētku balle, kas ir neatņemama mūsu organizācijas sastāvdaļa un tradīcija. Tas ir pasākums, kurā satiekas gan vecie, gan jaunie biedri, gan tie, kas nav redzējušies mēnešiem ilgi, kā arī tie, kas strādā kopā plecu pie pleca katru dienu.

Šī balle bija zīmīga ar to, ka pirmo reizi norisinājās BEST- Riga lepnums, kurā atzinības rakstus un uzmundrinošus vārdus saņēma paši aktivākie un spilgtākie BESTieši. Kopā tika izteiktas 39 nominācijas pavisam 10 kategorijās. 

Par gada BEST-Riga lepnumiem kļuva:
Gada biedrs Publiskajās attiecībās: GUNITA IEVA KAGAINE
Gada biedrs Korporatīvajās attiecībās: MĀRIS CIRŠA
Gada biedrs Cilvēkresursu jautājumos: DĀRTA DIMANTE
Gada aktīvākais Alumni biedrs: JŪLIJA JURTAJEVA
Gada Organizators: GUNTA MELUŠKĀNE
Gada Debija: SANTA ŠMUKSTE
Gada Namatēvs: PĒTERIS BRUSOVS un ILZE MADARNIECE
Gada Ballīšu Meistars: PĒTERIS VILKS
Gada Jokdaris: SERGEJS MAKAROVS
Gada Atbalsts: "BALKĀNU APCEĻOTĀJI"
 
 
Neiztrūkstoša Ziemassvētku pasākuma daļa ir arī darba grupu (FR,PR,HR) un dažādu pasākumu organizatoru (Izglītības foruma EoE un EBEC Riga inženieru sacensības) grupu sagatavotie priekšnesumi, kuros tad katrs rāda ko prot dziedot, dejojot vai iekustinot publiku.

Protams, arī Salatētis nebija aizmirsis apciemot BEST Riga biedrus, apdāvinot tos ar īpaši radošām un kreatīvām dāvanām. 

Kad priekšnesumi atrādīti, dāvanas saņemtas, tad sākās īstā, varbūt pat pati gaidītākā balles daļa, kurā dejas ritmos griezās BEST-Riga biedri līdz pat rīta gaismai. 

ievade's picture