Decembrī notiks jauniešu iniciatīvas rīkots pasākums “Treniņš treneriem - koučings kā instruments darbā ar jauniešiem”, paredzēts treneriem, jaunatnes darbiniekiem.

Decembra sākumā norisināsies jauniešu iniciatīvas rīkots pasākums “Treniņš treneriem - koučings kā instruments darbā ar jauniešiem”, kas ir paredzēts treneriem un jaunatnes darbiniekiem. Projekts norisināsies no 5. līdz 8.  decembrim un tajā piedalīsies  treneri, gan  no Latvijas, gan arī no citām Eiropas valstīm. Pasākuma norises vieta ir jaukās un omulīgās Jauniešu studijas “BaMbuss” telpas, kurās tiks pavadītas četras dienas un gūtas jaunas zināšanas un pieredze koučinga jautajumos.

Koučings – tas ir process, kurā kouča vadībā tiek veicināta un pozitīvi ietekmēta cilvēka attīstība, izaugsme un rezultātu sasniegšana. Apmācīts koučs spēj uzdot cilvēkam jautājumus, kas atklāj indivīda slēpto potenciālu, palīdz saprast savu lomu vai uzdevumu un pašam uzņemties atbildību par turpmākajām darbībām un atrast vislabākos ceļus, kā veiksmīgi sasniegt nospraustos mērķus, kas ir ļoti svarīgs faktors darbā ar jauniešiem.

Papildus koučinga apmācībām ir paredzētas dažādas sociālās aktivitātes, lai iepazītu latviešu kultūru un tradīcijas, kā arī izrādīt mūsu galvaspilsētu - Rīgu.

Iniciatīva „Treniņš Treneriem”, tiek rīkots projekta "Kopīga rītdiena" (Nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/160) ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

ievade's picture