Piedalies konkurētspējīgā, KIC InnoEnergy nodrošinātā maģistra studiju programmā Eiropā! Atmaksātas studijas un stipendija garantēta!

BEST-Riga sadarbībā ar Zinātnes un Inovācijas Apvienību (no angļu val. Knowledge and Innovation Community jeb KIC) 8. decembrī plkst. 17:30 RTU Zinātniskās bibliotēkas telpās (Paula Valdena iela 5, Ķīpsala) organizē informatīvu semināru, kurā būs iespēja uzzināt par KIC InnoEnergy  maģistra programmas piedāvātajām iespējām.  

KIC InnoEnergy maģistra programma ir starptautiska rakstura programma, kas studentiem sniedz iespēju iegūt  maģistra  grādu ilgtspējīgas enerģētikas un uzņēmējdarbības  jomā (no angļu val. sustainable energy engineering) kādā no Eiropas vadošajām universitātēm- Štutgartē, Amsterdamā, Barselonā u.c. Organizācija piedāvā 7 dažāda veida maģistra programmas, tādejādi nodrošinot studentus ne tikai ar tehniskajām zināšanām, bet arī ar biznesa uzsākšanai nepieciešamo zināšanu bāzi.  Tās  ietvaros tiek nodrošināta divu gadu dotācija maģistra studijām- viens gads paredzēts studijām kādā no Eiropas tehniskajām universitātēm, bet otrs kādā no Eiropas prestižākajām biznesa skolām. Programmas dalībniekiem tiek nodrošināta arī stipendija 750 EUR apmērā, kā arī prakses un  darba pieredze starptautiskā uzņēmumā maģistra darba rakstīšanas laikā (Par pašu programmu vairāk informācija   http://www.kic-innoenergy.com/education/).

Pieteikties var pēdējā kursa bakalaura vai maģistratūras studenti, kas rudens semestrī vēlas turpināt savas studijas enerģētikas jomā!  Pieteikties var jebkuras fakultātes studenti- arhitekti, ekonomisti, ķīmiķi, būvnieki, IT jomā studējošie, transportbūve un visi citi, kam interesē šī sfēra, vēlas iegūt jaunas zināšanas un nenovērtējamu darba pieredzi ilgtspējīgas enerģētikas sektorā.

Pieteikties var aizpildot anketu  http://ej.uz/KICenergy līdz 4. decembrim!

Jautājumu gadījumā raksti uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 
ievade's picture