BEST-Riga sadarbībā ar Galeo Consulting organizē Inženieru dienu informācijas tehnoloģijas (IT) nozarē studējošajiem. Pieteikties var aizpildot anketu http://ej.uz/galeo līdz 13. novembrim!!

Pirmo reizi Latvijā BEST-Riga sadarbībā ar Galeo Consulting organizē Inženieru dienu informācijas tehnoloģijas (IT) nozarē studējošajiem.

Pasākums notiks 13. novembrī plkst. 14:30 DIT Fakultātē, Meža ielā 1/3, 105. telpā. Pasākums ilgst apmēram 3 h!

Dalībniekiem būs jāiegūst pieejas pie mājaslapas nākošajiem līmeņiem, apejot dažāda veida drošības pārbaudes un meklējot to caurumus, tādējādi gūstot iespēju tikt pie patīkamām balvām, noderīgas pieredzes un iespējams pat pie atzinības un darba uzaicinājuma no uzņēmuma puses. 

Dalībniekiem jābūt pamata (sarežģītākiem uzdevumiem arī padziļinātām) zināšanām par mājaslapu uzbūvi - HTML, CSS un JS, MySQL.
 
Galeo Consulting ir programmmu izstrādes, ieviešanas un konsultāciju uzņēmums, kas šobrīd ir ieinteresēts jaunu darbinieku atrašanā, tādēļ netērē velti laiku un PIESAKIES TAGAD! ej.uz/galeo

PIESAKIES līdz 13. novembrim!

Sākumam būs uzdevumi ar vienkārši blakus paroles ievades laukam parādītām parolēm vai uzvedinājumiem uz to. Tad jau HTML kodā slēptas paroles, ko jāierauga atverot mājaslapas source. Vēlāk jau uzdevumi, kur jāizprot paroles pārbaudes mehānisms un to simulējot ir jāiegūst nepieciešamā parole. Tiem, kas to varēs izdarīt, tiks piedāvāti sarežģītāki uzdevumi ar proxy izmantošanu/brauzera datu simulāciju/mysql injekciju izpildi u.c. uzdevumiem

- Uzdevumu veidotājs Viktors

*CV NAV obligāts, piesakies ŠEIT: http://ej.uz/galeo

 

ievade's picture