Vai vēlies gūt internacionālu pieredzi, jaunus draugus, kā arī vērtīgas zināšanas Tevis izvēlētā jomā? 

Tad piesakies BEST ziemas kursiem līdz 15.10.17!   

Kas ir BEST ziemas kursi?

BEST ziemas kursi ir iespēja Tev, RTU student, doties nedēļu līdz divu nedēļu garā piedzīvojumā uz kādu no Eiropas valstīm laika posmā no decembra līdz februārim. 

Šaja ziemā vari izvēlēties starp 4 dažādiem galamērķiem: Parīzi, Bordo, Jekaterinburgu un Grācu.

Vari apgūt papildu zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē, vai arī doties uz kursiem, kas tevi ieinteresēja pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja tev nav priekšzināsanas konkrētajā jomā.

BEST kursi ir paredzēti ikvienam RTU studentam. Tie ir noderīgi, vienlaikus aizraujoši un pat jautri, jo kursos būs 22-27 studenti no dažādām universitātēm, kultūrām un iespējams citādāku dzīves skatījumu. Par tevi rūpēsies konkrētās pilsētas lokālās BEST grupas organizatori, lai tu būtu paēdis, izgulējies un nodarbināts. Tā ir lieliska iespēja palielināt savu pieredzi, dibināt jaunus kontaktus, uzlabot savu angļu valodu un neuztraukties, jo viss uz vietas, vienas vai divu nedēļu garumā,  tiks nodrošināts, par summu, kas var sniegties tikai līdz 30* EUR. 

Kas Tevi sagaida kursos?

 • Neaizmirstama pieredze internacionālā vidē;
 • Lekcijas par Tevis izvēlēto tēmu;
 • Dažādu situācijas analīzes uzdevumu risināšana;
 • Uzņēmumu vizītes;
 • Vietējās kultūras izzināšana

Kā Tu vari pieteikties kursiem?

 1. Dodies uz www.best.eu.org  un reģistrējies.
 2. Izvēlies no viena līdz trim kursiem, kas tevi interesē https://best.eu.org/courses/list.jsp
 3. Uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli. Atceries, ka šo vēstuli vērtēs studenti, tādēļ parūpējies, lai tā būtu gan ar jautru, gan nopietnu daļu.
 4. Atbildi uz trīs papildus jautājumiem un spied “Register application”.
 5. Sagaidi apstiprinājumu!

Savu reģistrēto pieteikumu tu vari rediģēt līdz pat pašām termiņa beigām, bet atceries, ka studenti Eiropā arī ir studenti un mēdz atlikt pieteikšanos uz pēdējo dienu. Tas nozīmē, ka mājaslapa varētu buktēt milzīgā lietotāju skaita dēļ. Neatliec uz pēdējo brīdi! 😊   

Kādas ir kursu cenas?

 • Depozīta iemaksa - 40 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, un kursu laikā neko nelauzīsi. Pēc tam šī nauda tiks atgriezta Tev atpakaļ);
 • Dalības maksa līdz 30 EUR (ietver dzīvošanu, ēdināšanu, sociālās izklaides utt.)

Piesakoties kursiem summu redzēsi lielāku, tomēr, kad dosies uz pieteikuma formu un atzīmēsi, ka esi no Latvijas, redzēsi reālo kursu dalības maksu, kas nebūs augstāka par 30 EUR. ;)

 

 

Ja Tev rodas kādi jautājumi,droši griezies pie mums - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. – ar prieku palīdzēsim! 😊