RTU Student, nepalaid garām iespēju, līdz 25. novembrim pieteikties uz BEST kursiem! Šajā sezonā ir pieejami daudz dažādi kursi par interesantām tēmām, ko universitātē tev noteikti neiemācīs. Iegūsti no studijām vairāk - apmeklējot BEST kursus. 

Sīkāku info par konkrētajiem kursiem atradīsi BEST internacionālajā mājaslapā, vai BEST kursu Facebook lapā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums rakstot uz BEST-Riga Facebook lapu vai mājaslapas kontaktu sadaļā.

RTU Student, nepalaid garām iespēju, līdz 24. oktobrim pieteikties uz BEST kursiem! Šajā sezonā ir pieejami 3 dažādi kursi par interesantām tēmām, ko universitātē tev noteikti neiemācīs. Iegūsti no studijām vairāk - apmeklējot BEST kursus. 

Sīkāku info par konkrētajiem kursiem atradīsi BEST internacionālajā mājaslapā, vai BEST kursu Facebook lapā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums rakstot uz BEST-Riga Facebook lapu vai mājaslapas kontaktu sadaļā.

  

Tiekamies BEST kursos! 😊

Studentu organizācija "BEST-Riga" sadarbībā ar finanšu piesaistes uzņēmumu "Swaper" piedāvā visiem studentiem, kuriem programmēšana nav sveša lieta, piedalīties un pierādīt sevi programmēšanas sacensībās „Beat IT”.

Sacensību laikā būs nepieciešams netikai likt lietā savas programmēšanas spējas, bet noderēs arī zināšanas par web lapu darbības principiem, piemēram, lai apietu dažādus drošības, autentifikācijas mehānismus. Šis pasākums noteikti būs gan izglītojošs gan aizraujošs, kā arī prasmīgākie dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām!

Projekts “Beat IT” paver iespējas studentiem saprast, ar ko ikdienā nodarbojas nozares uzņēmumi, savukārt uzņēmumiem ļauj aktīvi piedalīties potenciālo darbinieku izglītošanā un viņu zināšanu un prasmju praktiskā pilnveidē.

Nepalaid garām šo iespēju! Piesakies sacensībām līdz 1.maijam - https://best.rtu.lv/bit/

Kā arī atzīmējies facebook pasākumā un izaicini pieteikties savus kursa biedrus un draugus - https://www.facebook.com/events/197929917481593/

 

Saraksts ar visiem rudens sezonas kursiem pieejams BEST mājaslapā - https://best.eu.org/courses

 

Kas ir BEST kursi? 

BEST, jeb Board of European students of technology organizētie kursi ilgst 1-2 nedēļas. To laikā iespējams apgūt zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē, vai arī kas tevi ieinteresēja pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja tev nav priekšzināsanu konkrētajā jomā. Kursi ir noderīgi, vienlaikus aizraujoši un pat jautri, jo tajos būs 22-27 studenti no dažādām universitātēm, kultūrām un iespējams citādāku dzīves skatījumu. To norises laikā ietilpst arī dažādas aktivitātes, kā piemēram, pilsētorientēšanās, internacionālie vakari, sadraudzības pasākumi, kompāniju vizītes un ne tikai. 

Kursu izsludināšana notiek četrreiz gadā un pieteikties iespējams studentiem no tehniskajām universitātēm visā Eiropā. No Latvijas šāda iespēja ir tikai RTU studentiem.  

Kas tevi sagaida kursos?  

 • Lekcijas par tevis izvēlētu tēmu 
 • Dažādas ekskursijas 
 • Neaizmirstama internacionāla pieredze 
 • Jauni draugi  
 • Vietējās kultūras izzināšana  

Kā tu vari pieteikties kursiem? 

 • Dodies uz www.best.eu.org  un reģistrējies.
 • Izvēlies no viena līdz trim kursiem, kas tevi interesē https://best.eu.org/courses/list.jsp
 • Uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli. Atceries, ka šo vēstuli vērtēs studenti, tādēļ parūpējies, lai tā būtu gan ar jautru, gan nopietnu daļu.
 • Atbildi uz trīs papildus jautājumiem un spied “Register application”.
 • Sagaidi apstiprinājumu!  

Savu reģistrēto pieteikumu tu vari rediģēt līdz pat pašām termiņa beigām, tomēr labāk to ir neatlikt uz pēdējo brīdi, jo tieši tā dara lielākā daļa studentu, kas nozīmē, ka mājaslapa var sākt buktēt milzīgā lietotāju skaita dēļ. :)  

Kādas ir kursu cenas?

 • Depozīta iemaksa - 30 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, un kursu laikā neko nelauzīsi. Pēc tam šī nauda tiks atgriezta Tev atpakaļ);
 • Dalības maksa līdz 20 EUR (ietver naktsmājas, ēdināšanu, sociālās izklaides utt.)

Piesakoties kursiem summu redzēsi lielāku, tomēr, kad dosies uz pieteikuma formu un atzīmēsi, ka esi no Latvijas, redzēsi reālo kursu dalības maksu, kas nebūs augstāka par 20 EUR. :) 

 

Ja rodas kādas neskaidrības, nekautrējies rakstīt uz  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. – ar prieku palīdzēsim! 😊 

                                                

 Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētajam projektu konkursam "Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšana" biedrība BEST-Riga ieguva finansējumu ar projektu "BEST-Riga iekšējās organizācijas vides uzlabošana".  
 Ar iegūtajiem finanšu līdzekļiem biedrība labiekārtoja savas telpas, uzlaboja to kvalitāti un padarīja tās patīkamākas organizācijas biedriem un citiem viesiem, veicināja organizācijas atpazīstamību, kā arī organizēja iekšējās apmācības saviem biedriem "beBETTER", kurās paralēli apmācībām tika pārrunāti organizācijas ilgtermiņa mērķi, kā arī norisinājās organizācijas biedru saliedēšana un motivācija. 


Pateicamies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par iespēju un atbalstu!