EBEC Challenge 2017 tuvojas straujiem soļiem, atlikušas vien divas nedēļas līdz pieteikšanās beigām! Vēl neesi pieteicies? Māc šaubas par to, kas sagaida? Lasi tālāk – kliedē neziņu un uzzini, ko sagaidīt!

Īsumā – 2. decembrī gaidāmas inženieru sacensības divās kategorijās – situācijas analīze un konstruēšana.

 

Ja vēlies pieteikties uz situācijas analīzes kategoriju…

Tevi un Tavu 4 cilvēku komandu sagaidīs mūsu sadarbības partnera Aerodium sagatavots uzdevums. Uzdevums sevī iekļaus kādas problēmas izpēti, pēc izpētes piedāvājot savu risinājumu.

Vienkārši izsakoties – darbs ar informāciju, dažādu aspektu pētīšana un analizēšana, lai sacensību beigās prezentētu savu ideju. Ja patīk prāta mežģi, vēlies izprast kādas problēmas risina inženieri in real life – situācijas analīze ir domāta Tev!

 

 

Ja vēlies pieteikties uz konstruēšanas kategoriju….

Līdzīgi, kā situācijas analīzes kategorijā, Tevi un Tavus komandas biedrus sagaidīs uzdevums. Uzdevumu gatavo mūsu sadarbības partneris FIMA. Bet ar ko konstruēšanas kategorijas uzdevums atšķiras no situācijas analīzes? Doma ir līdzīga, bet patiesībā nav. Kā jau pats kategorijas nosaukums vēsta – konstruēšana. Tiek dots uzdevums, kuram jāatrod risinājums, bet risinājumam ir jābūt praktiskam – modelim / prototipam.

Ja darbošanās ar instrumentiem, lodēšana, elektrisko shēmu veidošana un idejas realizēšana ir tas, kas Tevi uzrunā vai ir bijusi vēlme to pamēģināt  – piesakies konstruēšanas kategorijai!

Noderīgas saites:

Studentu pieteikšanās anketa: https://best.rtu.lv/ebec2017

IZV skolēnu pieteikšanās anketa: https://best.rtu.lv/ebec2017/izv (IZV skolēnu pieteikšanās uzdevuma nolikums)