Ģenerālsponsors

Kategorijas atbalstītājs

Sacensības tuvojas

Kas ir EBEC Challenge?

Lielākās inženieru sacensības Eiropā, kas ļauj inženiertehnisko zinātņu studentiem pielietot savas zināšanas praksē un attīstīt savas prasmes.

Sacensībās piedalās vairāk nekā 80 studentu, kuriem ir iespēja piedalīties vienā no divām kategorijām- konstruēšanā un situācijas analīzē. Strādājot nelielās, četru cilvēku komandās.

EBEC Challenge Riga norisinās 2.decembrī un mēs gaidām tavu pieteikumu!

Situācijas analīze

Komandai ir jāizpēta doto problēmsituāciju vai uzdevumu, konceptuāli jāatrisina un jāprezentē savu rezultātu.

Ja izaicinājumi un riski ir tavs otrais vārds, tad skrien un piesakies!

Konstruēšana

Pielietojot savas teorētiskās zināšanas, ir jāizveido ierīce (prototips), kas spēj veikt noteiktu tehnisku uzdevumu. Ja vēlies pierādīt sevi tieši šajā kategorijā, tad būs nepieciešamas praktiskās iemaņas!

Pieteikšanās

Pirmais solis, lai piedalītos ir pieteikšanās!

Pa visam vienkārši, viss kas ir jāizdara – jāatrod tik pat ieinteresēti un zinoši cilvēki kā Tu un jāaizpilda šī pieteikšanās anketa, kurā jāatbild uz dažiem jautājumiem.

Pēc tam pieteikums tiks izvērtēts un veiksmes gadījumā tiksimies 2. decembrī, Kaļķu ielā 1

“Mēs ar lielu prieku atbalstām studentu organizācijas BEST-Riga iniciatīvu pulcēt motivētākos tehnisko zinātņu studentus, lai radošā atmosfērā mācītos, diskutētu un gūtu zināšanas par tehniskajās nozarēs strādājošajiem profesionāļiem nepieciešamajām iemaņām. Uzskatu, ka tas ir uzņēmēju pienākums – iepazīstināt topošos speciālistus ar praktiskā darba specifiku un izaicinājumiem”

– SIA “Fima” valdes priekšsēdētājs, Jānis Vilmanis

15.

Sacensības

80

Dalībnieki

4

Stundas

9000

Jautrības