Sākusies pieteikšanās «BEST» pavasara kursiem! Previous item «Joškina kaķis 2.0»...

Sākusies pieteikšanās «BEST» pavasara kursiem!

Sākusies pieteikšanās «BEST» kursiem pavasarī! Ja esi RTU students, nelaid garām iespēju un līdz 24. novembrim piesakies uz kādu no «BEST» kursiem! Šajā sezonā to ir īpaši daudz — 21 kurss par interesantiem tematiem, ko Tev ir iespējams izvēlēties. Iegūsti no studijām vairāk – apmeklē «BEST» kursus.

Kas ir BEST kursi?

«BEST» jeb «Board of European students of technology» organizētie kursi ilgst 1-2 nedēļas. To laikā iespējams apgūt zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē vai arī kas Tevi ir ieinteresējusi pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja Tev nav priekšzināšanu konkrētajā jomā. Kursi ir noderīgi, aizraujoši un pat jautri, jo tajos būs 22-27 studenti no dažādām universitātēm, kultūrām un, iespējams, citādāku dzīves skatījumu. Kursu laikā ietilpst arī dažādas aktivitātes, piemēram, pilsētorientēšanās, internacionālie vakari, sadraudzības pasākumi, vizītes uz uzņēmumiem.

Kursu izsludināšana notiek četrreiz gadā un pieteikties iespējams studentiem no tehniskajām universitātēm visā Eiropā. No Latvijas šāda iespēja ir tikai RTU studentiem.

Kas Tevi sagaida kursos?

• lekcijas par Tavu izvēlētu tematu;
  • dažādas ekskursijas;
  • neaizmirstama starptautiska pieredze;
  • jauni draugi;
  • vietējās kultūras izzināšana.

Kā tu vari pieteikties kursiem?

• dodies uz «BEST» mājaslapuun reģistrējies;
  • izvēlies 1-3 kursus, kas Tevi interesē;
  • uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli! Atceries, ka to vērtēs studenti, tāpēc parūpējies, lai tā būtu gan ar jautru, gan nopietnu daļu;
  • atbildi uz trim papildjautājumiem un spied Register application;
  • sagaidi apstiprinājumu!

Savu reģistrēto pieteikumu tu vari rediģēt līdz pat pašām pieteikšanās termiņa beigām, tomēr labāk to neatlikt uz pēdējo brīdi, jo tieši tā dara lielākā daļa studentu, un tas nozīmē, ka mājaslapa var sākt buktēt milzīgā lietotāju skaita dēļ.

Kādas ir kursu cenas?

• Ceļš uz un no norises pilsētas ir jāsedz pašam;
  • Depozīta iemaksa – 30 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, un kursu laikā neko nelauzīsi. Pēc tam šī nauda tiks Tev atdota);
  • Dalības maksa līdz 20 EUR (ietver naktsmājas, ēdināšanu, izklaides u.c.)

Piesakoties kursiem, būs norādīta lielāka summa, taču, kad pieteikuma formā  atzīmēsi, ka esi no Latvijas, redzēsi reālo kursu dalības maksu, kas ir 40% no pilnās summas un nebūs augstāka par 20 EUR.

Papildu info

Sīkāku informāciju par konkrētajiem kursiem atradīsi «BEST» starptautiskajā mājaslapā vai «BEST» kursu Facebook lapā.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums, rakstot uz «BEST-Riga» Facebook lapu vai mājaslapas kontaktu sadaļā.