No 4. līdz 29.aprīlim norisinājās RTU studentu organizācijas BEST-Riga rīkotais efektīvas līderības prasmju treniņu cikls “Atklāj līderi sevī!”. Kopā tika saņemti 64 RTU studentu pieteikumi, no kuriem dalībai tikai apstiprināti 30 motivētākie studenti.

Treniņi tika tendēti uz dalībnieku prasmju pilnveidi tādās sfērās, kā projektu vadība, prezentēšanas prasmes un emocionālais intelekts. BEST-Riga treneri dalījās savās prasmēs un zināšanās gan kā koordinēt un attīstīt projektus, gan kā pareizi un efektīvi vadīt prezentāciju un kā saprast un apzināt savas, kā arī apkārtējo emocijas.

Noslēguma pasākumā dalībnieki piedalījās treneru veidotā simulācijā, kuras mērķis bija, izmantojot iepriekšējos treniņos iegūto, izstrādāt savu  Erasmus+ projekta ideju un virzīt to uz priekšu, pielīdzinot situāciju reālajiem apstākļiem. Labākās komandas prezentēja savu simulācijas laikā paveikto citiem dalībniekiem. Pēc tam neizpalika svinīgā daļa, kurā katram treniņu dalībniekam tika izsniegts apliecinājums par dalību treniņos.

Treniņus vadīja BEST-Riga treneri Elīna Garklāva, Laura Dmitrijeva,  Elmārs Kristapsons, Jānis Jakobs, Kristīne Mārciņa un Zane Zondaka.

Paldies RTU Karjeras Centram par sadarbību projekta realizēšanā, BEST-Riga teneriem par sniegtajām zināšanām.

Foto no pasākuma atrodami BEST-Riga Flickr kontā.

Īpašs paldies mūsu atbalstītājiem "Late Night Munchies" par gardajām uzkodām.