Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs aicina Latvijas augstskolu studentus pieteikties Biznesa interešu klubam (BIK) «Portfelis», kurā Latvijā pazīstamu uzņēmumu un organizāciju pārstāvji sniegs vērtīgas uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.

BIK «Portfelis» pusgada garumā RTU studentiem piedāvā iegūt neformālo biznesa izglītību par plašu tematu loku, sākot ar tādiem kā motivācija, līderprasmes, investoru piesaiste, mārketings un reklāma, darbs komandā, prezentēšanas un uzstāšanās prasmes.

RTU studentiem dalība BIK «Portfelis» ir bez maksas, turklāt RTU studentiem dalība projektā tiks ieskaitīta kā pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju brīvās izvēles priekšmets «Komercdarbības un vadīšanas pamatprasmes (biznesa portfelis)», iegūstot par to divus kredītpunktus. Kā brīvās izvēles priekšmetu šo kursu ir iespēja apgūt arī citu Latvijas augstskolu studentiem.

BIK «Portfelis» jaunā sezona sāksies 2017. gada rudenī un norsināsies līdz 2018. gada janvārim.

Studenti RTU BIK «Portfelis» var pieteikties līdz 2017. gada 28. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketuIzvērtējot pieteikumus, BIK «Portfelī» tiks uzņemti 50 studenti.

Papildu informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa tālruni 67089025.