Sākot no 4. aprīļa, BEST-Riga organizē efektīvas līderības treniņu ciklu “Atklāj līderi sevī!”. Triju nedēļu laikā 25 RTU studentiem būs iespēja apgūt veiksmīgam līderim nepieciešamās prasmes. Treniņus pasniegs internacionāli kvalificēti un pieredzējuši BEST treneri.

Treniņi norisināsies 4., 18. un 25. aprīlī Āzenes ielā 12 -111. telpā, no plkst. 18:20 līdz 21:30. Treniņu cikls sastāvēs no 3 dažādiem sociālo prasmju treniņiem un noslēgsies ar situācijas analīzes uzdevumu!

Noslēguma pasākums notiks 29. aprīlī no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00, Rīgas jauniešu centrā  "Kaņieris", Kaņiera ielā 15.

4.aprīlis - Projektu vadība

Projektu vadības prasmes var noderēt ikvienam, kurš vēlētos realizēt kādu projektu vai veidot biznesu. Dažādu līderības prasmju apkopojums var novest pie pilnvērtīgas un efektīvas koordinēšanas un dažādu projektu attīstīšanas.

"Failing to plan is planning to fail." Benjamin Franklin

Projektu vadības treniņā 4. aprīlī uzzināsi, kā izplānot un organizēt veiksmīgu projektu, kā arī to, kā pareizi izvirzīt mērķus sev un savai komandai.

18. aprīlis - Prezentēšanas prasmes

Studējot universitātē, uzskatāmi redzams, cik svarīgas ir prezentēšanas prasmes. Katrs ir apmeklējis kādu lekciju, kur pasniedzējs runā monotoni, bez jebkādas izteiksmes un intonācijas un uz lekciju vienkārši nav iespējams koncentrēties. Tajā pašā laikā ir pasniedzēji, kuros gribas klausīties vēl un vēl ar lielu aizrautību un ļoti liela daļa no pasniegtās vielas uz ilgu laiku ir palikusi atmiņā.

Vairums cilvēku arī ir saskārušies ar uztraukumu, nedrošību vai citām negatīvām izjūtām, kas rodas, uzstājoties publiski. Galvenokārt šīs sajūtas izraisa vienkārša neziņa, kā pareizi un efektīvi vadīt prezentāciju. Tieši šī neziņa treniņā tiks aizpildīta ar informāciju un noderīgiem padomiem!.

25. aprīlis - Emocionālais intelekts

Emocionālais intelekts ir spēja saprast un apzināt savas un apkārtējo emocijas,  atšķirt dažādas emocijas un tās atbilstoši novērtēt,  izmantot ar emocijām saistītu informāciju, lai vadītu domāšanas un uzvedības procesus, vadīt un kontrolēt emocijas, lai pielāgotos apkārtējai videi vai sasniegtu mērķus.

29. aprīlis - Situācijas analīze

No plkst. 10:00 līdz 19:00 RJC “Kaņieris” telpās notiks noslēguma pasākums, kurā studenti plānos risinājumu kādai aktuālai problēmai, pielietojot treniņu cikla laikā iegūtās zināšanas. Situācijas analīzes uzdevumā dalībnieki sastrādāsies komandā, lai sasniegtu nostādīto mērķi, kā arī pielietos radošo domāšanu un iemācītās sociālās prasmes, lai piedāvātu labāko risinājumu un prezentētu savu paveikto darbu.

Pēc situācijas analīzes uzdevuma izpildes notiks svinīgā pasākuma daļa, kurā dalībnieki saņems apliecinājumus par treniņu cikla “Atklāj līderi sevī!” apmeklējumu ar pievienotu informāciju par apmeklētajiem treniņiem, jo katra treniņa apmeklējums tiks reģistrēts.