Nāc uz BEST-Riga ievadsēdēm 12. un 24. septembrī un uzzini vairāk par mums un ko mēs darām!

BEST-Riga ir tehnisko studentu organizācijas BEST (Board of European Students of Technology) grupa, kas darbojas tepat - Rīgas Tehniskajā universitātē.  BEST galvenie mērķi ir studentu attīstīšana un to iepazīstināšana ar internacionālo vidi. Tas tiek panākts ar dažādu pasākumu veidošanu - studentu apmaiņas programmām, kursiem, dažādām sacensībām un citiem pasākumiem.

Ko Tu vari saņemt no BEST-Riga?

Vienreizēju pieredzi. Uzņēmumu kontaktēšana, pasākumu organizēšana, strādāšana komandā - tās ir tikai dažas no sfērām, kas var pilnveidot Tevi un nodrošināt veiksmīgu karjeras veidošanu.

Pievienojies un uzzini par iespējām attīstīt savas sociālās un tehniskās prasmes, par iespējām apceļot Eiropu, iegūt internacionālus draugus, regulāri kāpt ārā no savas komforta zonas, kā arī gūt prieku sastrādājoties komandā.