Vairāk nekā 90 dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvji 2. martā piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā Ķīpsalā, prezentējot savu piedāvājumu studentiem – potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem. RTU Karjeras diena šogad notiks jau 14. reizi un tā tradicionāli ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas šo gadu laikā palīdzējis studentiem uzsākt vai attīstīt savu profesionālo karjeru.

Karjeras dienā aicināti piedalīties ne tikai RTU, bet arī pārējo Latvijas augstskolu studenti. Viņiem  būs iespēja klātienē iepazīties ar uzņēmu pārstāvjiem, iztaujāt viņus par karjeras vai prakses iespējām, uzņēmumu specifiku, prasībām un nosacījumiem darbiniekiem, kā arī citiem jautājumiem. Uzņēmumu pārstāvji studentiem būs sagatavojuši daudzpusīgas aktivitātes – konkursus, testus un sniegs karjeras konsultācijas.

Lai studentu saruna ar potenciālajiem darba devējiem Karjeras dienā norisinātos veiksmīgāk, RTU Karjeras centrs aicina sakārtot un paņemt līdzi savu CV. «CV ir pirmais kontakts ar potenciālo darba devēju un arī priekšstats, ko par sevi veidojam. Konsultācijā ir iespēja saņemt «skatu no malas», kas var palīdzēt pielāgot CV konkrētajai vakancei vai vienkārši pamanīt detaļas, ko pats var palaist garām,» norāda RTU Karjeras centra konsultante Viktorija Gaina. Saņemt ieteikumus CV uzlabošanai varēs 6., 13., 20. un 27. februārī no 9.30 līdz 19, konsultējoties ar Karjeras centra speciālisti klātienē Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6 vai sūtot CV uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

RTU Karjeras diena ir iemantojusi plašu atpazīstamību ne tikai studentu, bet arī uzņēmumu vidū. To pierāda 2016. gada martā notikušais pasākums, kuru apmeklēja gandrīz 2000 studentu un kurā piedalījās 80 uzņēmumu, pārstāvot 28 dažādas nozares. No daudziem apmeklētājiem tika saņemtas pozitīvas atsauksmes par Karjeras dienas nepieciešamību.

Karjeras dienā pienāc arī pie mūsu stenda un uzzini vairāk par BEST-Riga!

RTU Karjeras dienu atbalsta: SIA «Atea Global Services», SIA «Lattelecom», Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Informatīvie atbalstītāji: karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia».

RTU Karjeras diena notiks ceturtdien, 2. martā, no plkst. 10 līdz 16 Starptautiskajā izstāžu Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8

RTU Karjeras dienas Facebook lapa

Papildu informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa tālruni 67089025.