RTU studentu nometne Step by Step: How to be the BEST of the BEST gaida Tavu pieteikumu. Piesakies ej.uz/stepbystep2016

RTU studentu nometne „Step by Step: How to be the BEST of the BEST” (no angļu val. Soli pa solim: kā būt labākajam no labākajiem) ir BEST-Riga un RTU Karjeras centra projekts, kura rezultātā, izmantojot RTU un BEST pieejamos resursus, 45 motivētākajiem RTU studentiem tiek sniegta iespēja piedalīties 4 dienu intensīvā vasaras nometnē, kuras laikā tiek attīstītas studentu personīgās prasmes un īpašības, tā paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū.

Šogad nometne notiks no 11. līdz 14.augustam.

Projekta mērķis ir veicināt tehnisko zinātņu studentu profesionālās izaugsmes iespējas, nodrošinot iespēju 45 Rīgas Tehniskās universitātes studentiem uzlabot savas psihosociālās prasmes (komunikācijas, sadarbības, prezentācijas un vadīšanas prasmes, darbs komandā, u.c.).

Nometnes dalībniekiem ir iespēja 4 dienas vasarā pavadīt līdzīgi domājošu studentu kompānijā, uzlabot savas angļu valodas iemaņas, piedalīties dažādos treniņos un tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem. Dzīvošana, ēdināšana un pat nogādāšana uz nometnes vietu tiek apmaksāta. Dalības maksa šajā nometnē ir tikai 5,- eiro.

Nometnes mērķauditorija ir 2.- 4. kursa bakalaura un maģistra studenti.

Nodarbības notiek angļu valodā un tās pasniedz BEST starptautiskie treneri, kā arī lektori no RTU, gan piesaistīto uzņēmumu pārstāvji.

Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda pieteikumu anketa vietnē ej.uz/stepbystep2016

Šogad nometne tiek rīkota jau 7.reizi un aicina aktīvākos RTU studentus pieteikties un piedalīties, lai iekrāsotu savu vasaru un sāktu jauno mācību gadu ar jaunām prasmēm un pieredzi.

Ja rodas kādi jautājumi, droši vari rakstīt uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un mēs sniegsim Tev vajadzīgo atbildi.