80 cilvēki, kopumā no 9 dažādām Eiropas valstīm - lieliska atmosfēra un treniņi!

Rīgā norisinājās BEST Ziemeļaustrumu reģionālā tikšanās - Jamaica Spring RM Riga 2016

No 7. līdz 11. aprīlīm RTU sporta un atpūtas bāzē “Ronīši” norisinājās BEST Ziemeļaustrumu reģionālā tikšanās, kuru organizējām mēs - BEST-Riga biedri, RTU studenti. Iekšēji Ziemeļaustrumu reģionu BESTā dēvējam citā vārdā "Jamaica", jo tieši mūsu pasākumos cilvēku radītā atmosfēra ir tik silta, ka varam aļāuties būt `karsts` reģions. :) Tieši tādēļ orģinālais angliskais nosaukums šim pasākumam ir "Jamaica Spring RM Riga 2016".

Šīs tikšanās laikā Latvijā satikās 67 dalībnieki, treneri un starptautisko BEST komiteju pārstāvji no dažādām Eiropas valstīm (kopskaitā 11), kā arī aptuveni 20 vietējie organizatori no Latvijas. Projekts tiek organizēts, lai kopīgi strādātu organizācijas attīstības labā, piedalītos interaktīvās līderisma, komandas darba un publisko runu apmācībās, kā arī, lai sagatavotu katras BEST grupas delegātus BEST Ģenerālajai Asamblejai, kas šogad notiks mūsu kaimiņzemē, Igaunijā, aprīļa beigās. Vienreiz gadā 2 pārstāvji no katras BEST grupas piedalās BEST Ģenerālajā asamblejā pilnsapulcē (GA), lai lemtu par priekšlikumiem, kas nosaka organizācijas attīstību visā Eiropā, kā arī vēlētu nākamo BEST internacionālo valdi, apstiprinātu budžetu, un dalītos ar pozitīvajām pieredzēm un idejām projektu organizēšanā tehniskajiem studentiem visā Eiropā.

BEST-Riga saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, bez kuriem šis pasākums nebūtu iedomājams. Pateicoties sponsoru atbalstam gan dalībniekiem, gan organizatoriem bija iespēja baudīt ar vitamīniem bagātas brokastis, enerģiskas kafijas pauzes, sātīgas pusdienas un vakariņas.

Gardās ēdienreizes, par kurām mūsu ārzemju viesi bija tik patīkami pārsteigti un iepriecināti, nodrošināja uzņēmumi - “Dobeles dzirnavnieks”, “Merrild”, “Cannelle Bakery”, “Druva Food”, “Latvijas Maiznieks” , “Ramatas”, “Siera ražotne”, “Balticovo”, “Pergale”, “Zelta zaptes”, “Elpa”, “INTEKA”, “Ariols”,   “RedBull”, “Forans”, “Artesium Natural Water” gardie produkti. Sakām sirsnīgu paldies par finansiālou atbalstu uzņēmumam “GreenID”.

Vairāk bildes no pasākuma vari aplūkot BEST-Riga Facebook profilā: www.facebook.com/BESTRiga/

Sakam lielu Paldies, gan vietējiem organizatoriem, kuri šī projekta īstenošanai veltīja 4 darbu, prieka un laimes pilnus mēnešus, kuru laikā tika nostiprinātas tādas zināšanas kā komandas darbs, attīstītas prasmes tādās jomās, kā motivācijas celšana organizācijas biedru starpā, sevis motivēšana, laika plānošana. Iegūtas zināšanas dažādās ar projektu saistītās jomās, kā atbalstītāju piesaiste, publiskās attiecības, mārketings, cilvēkresursi, loģistikas un arī gatavošanas prasmes. Protams, arī galvenā organizatora uzdevums ir projekta plānošana, komandas virzība un attīstība, budžeta pārraudzīšana, motivācijas celšana un protams, kā pēc padarītā darba arī izbaudīt projektu, atpūsties un priecāties kopā ar citiem par lieliski izveidoto pasākumu.

BEST Ziemeļaustrumu reģionālo tikšanos organizēja visi BEST-Riga biedri, tomēr, kā jau katram projektam, šajā gadījumā tie bija 6 projekta organizatori - projekta kodols: