BEST-Riga šogad organizē vienu no lielākajiem internacionālajiem projektiem.

Kas ir reģionālā tikšanās?

Reģionālā tikšanās ir BEST (Board of European Students of Tehnology) iekšējais pasākums, ko organizē viena no 9 vietējam grupām Ziemeļaustrumu reģionā. Galvenais mērķis ir sagatavot delegātus ģenerālajām sanāksmēm, kurās tiekas biedri no visām 96 BEST grupām, lai apspriestu organizācijai svarīgus lēmumus. Tikšanās laikā notiek diskusijas grupās, kur delegātiem tiek dota iespēja dalīties pieredzē par darbu katrā no iekšējiem departmentiem, kā arī tiek apspriesti dažādi nozīmīgi BEST temati, kuri tiek ieviesti turpmākajai organizācijas attīstībai. Projekta dalībnieki piedalās arī sociālo prasmju (soft skills) treniņos un dažādās aktivitātēs, kas veicina jaunu iemaņu apgūšanu, komandas darbu un attīsta katru individuāli.

Projektā piedalās 80 studenti no 5 dažādām valstīm, no 9 vietējām grupām: Latvija (Rīga), Polija (Gdaņska, Lodza), Lietuva (Kauņa), Igaunija (Tallina), Krievija (Maskava, Sanktpēterburga, Jekaterinburga,  Jekaterinburga  UrFU).