Piesakies jau tagad BEST vasaras kursiem līdz 20.03.2016. plkst. 23:00, Tevi gaida 49 lieliskas izvēles!

BEST vasaras kursi ir iespēja Tev, RTU student, doties nedēļu līdz divu nedēļu garā piedzīvojumā uz kādu no Eiropas valstīm laikaposmā no jūnija līdz septembrim. Kopumā šajā vasarā vari izvēlēties no 49 dažāda rakstura, tēmas un saražģītības kursiem.

Vari gan apgūt papildu zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē, vai arī doties uz kursiem, kas tevi ieinteresēja pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja tev nav priekšzināsanas konkrētajā jomā.

BEST kursi ir paredzēti ikvienam RTU studentam. Tie ir noderīgi, vienlaikus aizraujoši un pat jautri, jo kursos būs 22-27 studenti, no dažādām universitātēm, kultūrām un iespējams citādāku dzīves skatījumu. Par tevi rūpēsies konkrētās pilsētas lokālālās BEST grupas organizatori, lai tu būtu paēdis, izgulējies un nodarbināts.
Tā ir lieliska iespēja palielināt savu internacionālo pieredzi, dibināt kontaktus, uzlabot savu angļu valodu un neuztraukties, jo viss uz vietas, vienas vai divu nedēļu garumā,  tiks nodrošināts, par summu, kas var sniegties tikai līdz 20* EUR.

Kas Tevi sagaida kursos?

• neaizmirstama pieredze internacionālā vidē;
  • lekcijas par Tevis izvēlēto tēmu;
  • dažādu situācijas analīzes uzdevumu risināšana;
  • uzņēmumu vizītes;
  • kultūras apskate

Kā Es varu pieteikties kursiem?

1. Dodies uz www.best.eu.org  un reģistrējies.
  2. Izvēlies no viena līdz trim kursiem, kas tevi interesē http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp
  3. Uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli. Atceries, ka šo vēstuli vērtēs studenti. Parūpējies, lai tā būtu gan ar jautro, gan nopietno daļu.
  4. Raksti uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lai uzzināt padomus, kā uzrakstīt vislabāko motivācijas vēstuli. ;)
  5. Atbildi uz papildus jautājumiem un spied Register application.
  6. Sagaidi apstiprinājumu par tava konta validāciju.

Pieteikšanās līdz 20. martam! Tu vari droši rediģēt savus pieteikumus, līdz šim brīdim. Bet atceries, ka studenti Eiropā arī ir studenti un mēdz atlikt pieteikšanos uz pēdējo dienu. Tas nozīmē, ka mājaslapa varētu buktēt dēļ milzīgā lietotāju skaita. Neatliec uz pēdējo brīdi ;)

Ja Tev rodas kādi jautājumi - droši griezies pie mums - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - ar prieku palīdzēsim, atbildēs tev students, kas darbojas organizācijā, tāpēc par formalitātēm nesatraucies!

Vairāk informācijas par kontrētajiem kursiem, cenām utt. šeit - http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp

• Kursu dalībnieku atlase notiek pēc motivācijas vēstulēm un papildus jautājumiem (esi kreatīvs!);
  • Darba valoda - angļu;
  • Depozīta iemaksa - 40 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, un kursu laikā neko nelauzīsi, pēc tam šī nauda tiks atgriezta Tev atpakaļ);
  • Dalības maksa līdz 20 EUR (ietver dzīvošanu, ēdināšanu, sociālās izklaides utt.).

*Piesakoties kursiem summu redzēsi lielāku, tomēr, kad dosies uz pieteikuma formu un atzīmēsi, ka esi no Latvijas, redzēsi reālo kursu dalības maksu, kas nebūs augstāka par 20 EUR. ;)

Atceries, Tavs ceļojums jau Tevi gaida! :)