RTU student, pieteikšanās lielākajām Eiropas inženieru sacensībām EBEC ir sākusies. Nenokavē un reģistrē savu komandu četru cilvēku sastāvā līdz 20. novembrim

Atklāj sevī inženieri. Izvēlies vienu no divām kategorijām - konstruēšana (team design) vai situācijas analīze (case study) un aizpildi anketu! Esi labākais un dodies tālāk uz reģionālajām sacensībām EBEC Baltic Kauņā, Lietuvā un iespējams pat nokļūsti līdz EBEC Final Belgradā, Serbijā.

Šajā gadā EBEC Riga (European BEST Engineering Competition)  norisināsies jau trīspadsmito reizi un Eiropas lielāko inženiersacensību 1.kārta notiks 5.decembrī. Kā katru gadu būs divas kategorijas - konstruēšana un situācijas analīze. Lai veicinātu vidusskolēnu interesi par inženiertehniskajām zinātnēm, sesto gadu EBEC Riga piedāvā šajās sacensībās piedalīties un sacensties ar RTU studentiem arī divām vidusskolas komandām, kuras pirms tam izturējušas atlasi RTU BEST Skolēnu inženieru sacensībās.

Pati veiksmīgākā komanda no katras kategorijas iegūs ceļazīmi uz reģionālajām sacensībām EBEC Baltic Kaunas, Lietuvā, kas norisināsies pavasarī, un iespējams vasarā pat dosies uz EBEC Final Belgrade, Serbijā, lai cīnītos par labākā Eiropas inženiera titulu.

Darbība notiks 2 kategorijās – situācijas analīze un konstruēšana.
  • Situācijas analīze — kategorija, kuras ietvaros dalībnieku komandas piedalās uzņēmuma esošās situācijas vai uzdevuma izpētē, risināšanā un rezultātu prezentēšanā. Šajā kategorijā tiks vadītas arī debates, kuru laikā dalībnieki apspriedīs jautājumus, kas saistīti ar uzņēmuma pārstāvēto nozari.
  • Konsturēšana — kategorija, kuras ietvaros dalībnieku komandām ar pieejamajiem līdzekļiem un materiāliem, pielietojot loģisko domāšanu un prasmi izvērtēt situāciju, ir jāizveido ierīce, kas spēj veikt noteiktu tehnisko uzdevumu.

Abās Sacensību kategorijās piedalās komanda 4 cilvēku sastāvā nāc un piedalies ar savu  komandu!

Atbalstītāji:

Organizatori: