Pēc vasaras, kura neloloja mūs ar siltu saulīti, sācies ir rudens un jauns mācību gads, kurā siltus starus varēs saņemt no BEST jaunās valdes

Jaunā aģentu ēra

Sākuši piecu cilvēku sastāvā, nu darbu turpinās vien četri, varenais četrinieks vai kā bērnības multfilmu tēli bruņurupuči ņindzas – ar nezūdošu enerģiju un smaidu uz lūpām mūsu prezidente Madara Kosolapova, ar miljoniem ideju un cipariem galvā grāmatvedis Kristaps Vilks, atraktīvā cilvēku mīlētāja un pazinēja viceprezidente cilvēkresursu jautājumos Jolanta Počkaja, kā arī ar Holivudas smaida īpašnieks viceprezidents finanšu piesaistes jautājumos Rinalds Zukulis. Šo vareno brigādi vienā vārdā varam dēvēt par T_Agency.

Lai iepazītu mūsu BEST-Rīga komandtiltiņu ciešāk, aicinājām viņus uz mazu interviju:

1. Cik ilgi Jūs aktīvi darbojaties organizācijā BEST?

Madara: Mans pirmais BEST pasākums bija akadēmiskie vasaras kursi Tallinā, bet BEST-Rīga oficiāli sāku darboties kopš 2014.gada 5.novembra.

Kristaps: Aptuveni divus gadus

Jolanta: Drīz būs trīs gadi (no 2012. g. novembra)

Rinalds: BESTā jau darbojos kopš 2014. gada novembra

2. Kāda ir Jūsu pēdējā pabeigtā skola?

Madara: Esmu pabeigusi RTU, koka dizainu un tehnoloģijas.

Kristaps: Pabeidzu Rīgas Tehnisko koledžu

Jolanta: RTU

Rinalds: Pabeidzu Rīgas Tehnisko Koledžu

3. Kurā Latvijas daļā Jūs esat uzaudzis [pilsēta/lauku reģions]?

Madara: Savu agro bērnību pavadīju Degoles pagastā, lauku mājās, bet kā savu dzimto pilsētu vienmēr esmu uzskatījusi Tukumu, kurā pavadīju visus skolas gadus līdz augstskolai.

Kristaps: Lielvārdē

Jolanta: Ogre un lauki

Rinalds: Esmu uzaudzis skaistajā Aizkrauklē

4. Kā Jūs vērtējat BEST darbību?

Madara: Manuprāt, BEST ir lieliska iespēja attīstīt sevi, iepazīt lieliskus cilvēkus visā Eiropā un justies kā mājās. BEST-Rīga ir labākā lieta, ko man devis augstskolas laiks. Visu laiku meklēju savu īsto vietu, tad nez no kurienes uzradās BEST un apgrieza manu dzīvi kājām gaisā. Un es mīlu katru brīdi, ko man BEST sniedz.  “BEST is realy the BEST thing in my life.”

Kristaps: Ļoti pozitīvi, jo uzskatu, ka BEST tiešām pilnveido un attīsta tūkstošiem studentu visā Eiropā.

Jolanta: Viss attīstās, aug un pilnveidojas!

Rinalds: Kā vienu no aktīvākajām studentu organizācijām Latvijā un Eiropā, kuras mērķis, pilnveidot studentus, katru gadu tiek pildīts kvalitatīvi un, darot to, ir tik jautri, ka gribas to darīt atkal un atkal.

5. Kas Jums visvairāk patīk organizācijā BEST?

Madara: Tas, ka es šeit jūtos kā mājās, kā savā vietā, visi cilvēki man ir mīļi un man gribas darīt BEST lietas katru mīļu brīdi.

Kristaps: Tas, ka šeit vienmēr ir pozitīva atmosfēra un starp BEST biedriem tu vienmēr jūties kā savējais, un jaunie cilvēki, neatkarīgi ne no uzskatiem un ārēja izskata, vienmēr tiek iekļauti kopējā un jaukajā atmosfērā.

Jolanta: Īpašā atmosfēra, atbalstošā un pozitīvā vide

Rinalds: Tas dod tev iespēju iemācīties kaut ko jaunu, apceļot Eiropu un kārtīgi izbaudīt studentu dzīvi ;)

6. Kam Jūs veltīsiet īpašu uzmanību nākamajā gadā?

Madara: Ja runa ir par šo valdes gadu, tad es uzmanību veltīšu pašizaugsmei un saviem bestiešiem, savam BEST-Rīga. Lai tas augtu un ikviens biedrs jūt to pašu, ko es - ka BEST ir viņu īstā vieta, viņu mājas.

Kristaps: Grāmatvedībai un darba videi, kā arī īpaša uzmanība tiks veltīta arī maniem valdes darba kolēģiem un visiem organizācijas BEST-Rīga biedriem.

Jolanta: Valdes darbam, HR grupai, Eņģeļiem un jaunajiem BESTiešiem

Rinalds: Pilnveidot sevi, savas iemaņas un uzlabot BEST darbību.

7. Kādu Jūs redzat organizāciju BEST pēc 5 gadiem?

Madara: Es redzu spēcīgus, attīstītus biedrus, prestižu organizāciju ar daudziem sadarbības partneriem un priecīgus cilvēkus, kurus vieno kaut kas maģisks - BEST gars sirdī un dvēselē, un kas kopā iet uz vienotu mērķi.

Kristaps: Vēl lielāku un aktīvāku nekā pašlaik, radot prieku un pozitīvas emocijas katrā Eiropas valstī.

Jolanta: Spēcīgs partneris uzņēmumiem, liels atbalsts universitātei un īpašā vieta, kur studentiem attīstīties. BEST-Rīga ir katra studenta vēlamā vieta, kur pilnveidot sevi un sagatavoties karjerai

Rinalds: Kā vietu, kurā tiek rīkoti pasākumi vēl biežāk un grandiozāk.

8. Kāpēc ieteiktu BEST citiem?

Madara: Ja vēlies ko vairāk par parastām lekcijām, ja vēlies iegūt draugus un smaidīt daudz vairāk, iepazīt interesantus cilvēkus un pats sevi, augt profesionāli un arī attīstīties individuāli, tad ŠEIT ir tava vieta, tad BEST-Rīga ir tava vieta. Jo es savu te atradu

Kristaps: Tāpēc, ka šeit tu vari pilnveidoties un attīstīt sevi līdz tādam līmenim, kādu pat nevarēji iedomāties iepriekš. Un kā arī satikt un sadraudzēties ar cilvēkiem no visas Eiropas.

Jolanta: BEST-Rīga ir katra studenta vēlamā vieta, kur pilnveidot sevi un sagatavoties karjerai, attīstot savas līderisma, komandas darba un prezentēšanas prasmes, vienlaikus iegūstot jaunus draugus un vērtīgus kontaktus!

Rinalds: 3 vārdi - FUN AND LEARNING. Tu strādā, lai pilnveidotu sevi, un tajā pašā laikā radi atmiņas, kuras stāstīsi... nu varbūt nestāstīsi bērniem.