EBEC Riga finālisti Case Study bet Situācijas analīzes kategorijā pārsteidza ar lieliskiem problēmrisinājumiem un ieguva 1. vietu arī EBEC Baltic reģionālajā raundā.

Pēc satriecošas uzvaras sacensībās EBEC Riga 2015, komandas “Nobēlijs” - Roberts Gotlaufs, Edgars Lielāmurs, Linards Jukmanis – situācijas analīzes kategorijā un “Nikolajs 2.0” - Viesturs Rīdiņš, Armands Rudušs, Toms Lemeševskis, Arturs Liepiņš - konstruēšanas kategorijā devās uz EBEC Baltic 2015, kas norisinājās no 16. - 17. maijam  Tallinā, Igaunijā.

EBEC Baltic 2015 notika Tallinas Tehniskajā universitātē. Sacensībās piedalījās 56 dalībnieki (14 komandas) no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Situācijas analīzes kategorijā Rīgas Tehniskās universitātes studentu komandai, uzrādot labākos rezultātus no visām komandām, izdevās iegūt godalgoto 1. vietu un iespēju piedalīties un pārstāvēt Latvijas un Rīgas Tehniskās universitātes vārdu inženieru sacensību finālā EBEC Final.

Šogad EBEC fināla posms  notiks Porto, Portugālē, no 2.-8. augustam, kurā mūsu studenti sacentīsies ar Eiropas tehnisko universitāšu labākajiem jaunajiem inženieriem.

Konstruēšanas kategorijā komanda “Nikolajs 2.0” radīja veiksmīgu risinājumu sīvā studentu konkurencē, taču neierindojās pirmajā trijniekā.

Apsveicam komandas ar piedalīšanos EBEC Baltic 2015! Lielu paldies sakām mūsu partneriem, kas deva iespēju RTU studentiem nokļūt tik tālu: Rīgas Tehniskajai universitātei, RTU Studentu parlamentam,  un biedrības BEST-Riga brīvprātīgajiem organizatoriem.