Piesakies lieliskam Rudens ceļojumam nedēļas garumā! Piesakies BEST rudens kursiem līdz 17.05.2015. plkst. 23:00, Tevi gaida 16 lieliskas izvēles!

BEST rudens kursi ir iespēja Tev, RTU student, doties nedēļu līdz divu nedēļu garā piedzīvojumā uz kādu no Eiropas valstīm laikaposmā no 1.septembra līdz 14. decembrim. Kopumā šoruden vari izvēlēties no 16 dažāda rakstura, tēmas un saražģītības kursiem.

Vari gan apgūt papildu zināšanas par sfēru, kurā šobrīd studē, vai arī doties uz kursiem, kas tevi ieinteresēja pēc apraksta, nosaukuma vai pilsētas, pat ja tev nav priekšzināsanas konkrētajā jomā.

BEST kursi ir paredzēti ikvienam RTU studentam. Tie ir noderīgi, vienlaikus aizraujoši un pat jautri, jo kursos būs 22 studenti, no dažādām universitātēm, kultūrām un iespējams citādāku dzīves skatījumu. Par tevi rūpēsies konkrētās pilsētas lokālālās BEST grupas organizatori, lai tu būtu paēdis, izgulējies un nodarbināts.
Tā ir lieliska iespēja palielināt savu internacionālo pieredzi, dibināt kontaktus, uzlabot savu angļu valodu un neuztraukties, jo viss uz vietas, vienas vai divu nedēļu garumā,  tiks nodrošināts, par summu, kas var sniegties tikai līdz 25 eur.

Kas Tevi sagaida kursos?

neaizmirstama pieredze internacionālā vidē;
    lekcijas par Tevis izvēlēto tēmu; uzņēmumu vizītes;
    dažādu situācijas analīzes uzdevumu risināšana;
    interesantas lekcijas par Tevis izvēlēto kursu tēmu;
    kultūras apskate.

Kā Es varu pieteikties kursiem?

• Dodies uz www.best.eu.org  un reģistrējies.
  • Izvēlies no viena līdz trim kursiem, kas tevi interesē http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp
  • Uzraksti aizraujošu motivācijas vēstuli. Atceries, ka šo vēstuli vērtēs studenti. Parūpējies, lai tā būtu gan ar jautro, gan nopietno daļu.
  • Raksti uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lai uzzināt padomus, kā uzrakstīt vislabāko motivācijas vēstuli. ;)
  • Atbildi uz papildus jautājumiem un spied Register application.
  • Sagaidi apstiprinājumu par tava konta validāciju
  • Pieteikšanās līdz 17. maijam! Tu vari droši rediģēt savus pieteikumus, līdz šim brīdim. Bet atceries, ka studenti Eiropā arī ir studenti un mēdz atlikt pieteikšanos uz pēdējo dienu. Tas nozīmē, ka mājaslapa varētu buktēt dēļ milzīgā lietotāju skaita. Neatliec uz pēdējo brīdi ;)

Ja Tev rodas kādi jautājumi - droši griezies pie mums - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - ar prieku palīdzēsim!

Vairāk informācijas par kontrētajiem kursiem, cenām utt. šeit - http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp

• Kursu dalībnieku atlase notiek pēc motivācijas vēstulēm un papildus jautājumiem (esi kreatīvs!);
  • Darba valoda - angļu;
  • Depozīta iemaksa - 40 EUR (apstiprina, ka tiešām brauksi uz kursiem, pēc tam šī nauda tiks atgriezta Tev atpakaļ);
  • Dalības maksa līdz 25 EUR (ietver dzīvošanu, ēdināšanu, sociālās izklaides utt.).