Kamēr pasaule sekoja Olimpiādei Londonā, arī jauniešu organizācija „RED - Radošu Efektu Darbnīca” veicināja sadarbību, radošumu un sportisko garu starp Rīgas nevalstiskajām organizācijām. No 10. līdz 12. augustam Kākciemā norisinājās RED rīkotais NVO radošais sporta pasākums „Veselā NVO - vesels gars!”.

Divu dienu radošais sporta spēļu pasākums ir projekta „Veselā NVO – vesels gars!” noslēdzoša aktivitāte. Šī projekta mērķis ir veicināt 10 Rīgas pilsētas nevalstisko organizāciju, kuru mērķa grupa ir jaunieši, savstarpēju sadarbību, izmantojot divu dienu garu sporta spēļu plānošanu, organizēšanu un īstenošanu komandā. Plānošanas posmā, kurš norisinās jau no 1. janvāra, aktīvās Rīgas jauniešu organizācijas veidoja darba grupas un iesaistījās sporta spēļu plānošanā un organizēšanā. Pasākumā notika dažādu organizāciju jauniešu sadraudzības aktivitātes, radošas darbnīcas, sportiskas un jautras disciplīnas, labās prakses apkopošanas sesijas un citas aktivitātes.

Sportiskā gara un savstarpējās organizācijas veicināšanā sadarbojās jaunieši no organizācijām „RED – Radošu Efektu Darbnīca”, Klubs „Māja”, „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”, „Latvijas Mazpulki”, „TREPES”, „Papardes Zieds”, studentu biedrības „BEST-Riga”, Rīgas Skolēnu Domes un citi.

Projekts „Veselā NVO – vesels gars!” īstenots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. ‑ 2013. gadam projekta „Youth Space” atbalstu.