Tika noskaidroti Galeo Consulting Inženieru dienas uzvarētāji. Pirmās vietas ieguvējs balvā saņēma 1 TB ārējo cieto disku, kamēr visiem parējiem dāvanā bija 8Gb datu nesēji.

Pavisam neilgu laiku atpakaļ- 13. novembrī-, sadarbībā ar uzņēmumu Galeo Consulting, norisinājās biedrības BEST-Riga organizētās inženiersacensības- Galeo Consulting Inženierdiena, šajā pasākumā uzmanība tika veltīta informācijas tehnoloģiju (IT) studentiem.

Pasākums noritēja Datoru un Informācijas Tehnoloģiju Fakultātes (DITF) telpās. Pasākumā piedalījas aktīvi RTU studenti, kuriem bija jārod risinājums speciāli sagatavotam uzdevumam.  Uzdevums bija visai aizraujošs- mērķis bija uzlaust doto mājaslapu, bet tik vienkārši tas arī nebija.

Uzdevumam pa visam bija 15 līmeņi, tādejādi katrs varēja parādīt ko spēj. Tikai uzvarētajs Dāvis Mošāns spēja pieveikt visus līmeņus. Otrās vietas ieguvējs Kārlis Briedis bija ticis līdz pēdējam līmenim, taču nespēja to atrisināt sacensībam dotajā laika limitā- divās stundās.

Kamēr tika apkopoti rezultāti un izlemti uzvarētāji, dalībniekiem bija iespēja mieloties ar tēju un kafiju, ka arī uzkost pa kādam gardam cepumam. Katrs dalībnieks neizpalika bez uzņēmuma Galeo Consulting sarūpētajām balvām- krekla un 8gb zibatmiņas, taču uzvarētajs neizpalika bez īpašās balvas - 1 terabaita ietilpīga ārējā cietā diska.

Jau pēc sacensībām daudzi dalībnieki vērsās pie uzņēmuma pārstāvjiem un interesējas par darba iespējām. Ja arī Tevi interesē aizraujošs darbs ar programmatūru izstrādāšanu, tad ļoti iespējams, ka Galeo Consulting ir īstā darba vieta arī priekš Tevis.

Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri ieradās inženieru dienā un pārbaudīja savas spējas un prasmes, un uzņēmumam Galeo Consulting par sadarbību pasākuma organizēšanā.

Galeo Consulting Inženieru dienas uzvarētāji ir:

1. Dāvis Mošāns

2. Kārlis Briedis