13. novembrī plkst. 14:30 Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē risināsies atjautīgāko un zinošāko datorzinātņu studentu sacensības.

Jaunajā  mācību gadā BEST-Riga nolēmuši piedāvāt jaunas iespējas RTU studentiem, veltot īpašu uzmanību mūsu datorzinātņu speciālistiem.

13. nobembrī plkst. 14:30 kopā ar  programmmu izstrādes, ieviešanas un konsultāciju uzņēmumu Galeo Consulting, piedalies Inženierdienā, kas ir projekts, kura laikā studentiem tiks sniegts kāds nozarei aktuāls uzdevums. Ierobežotā laikā jaunajiem speciālistiem būs jānonāk pie veiksmīgākā risinājuma, tādējādi gūstot iespēju tikt pie patīkamām balvām, noderīgas pieredzes un iespējams pat pie atzinības un darba uzaicinājuma no uzņēmuma puses. (Varam tikai pačukstēt, projekts tiek organizēts, lai uzņēmums atrastu savus jaunos darbiniekus, tāpēc, pierādi SEVI!)

Projekts “Inženierdiena” paver iespējas studentiem saprast, ar ko ikdienā nodarbojas nozares uzņēmumi, savukārt uzņēmumiem ļauj aktīvi piedalīties potenciālo darbinieku izglītošanā un viņu zināšanu un prasmju praktiskā pilnveidē.

Ikkatrs, kurš sevī jūt `hakera` dzirksti, kodētāja dvēseli un skriptu pavēlnieka dabu, aicināts pieteikt savu dalību Inženierdienā, aizpildi vienkāršu anketu un piesakies ŠEIT: http://ejuz.lv/ge! līdz 11. novembrim!

#Inženierdiena
#13. novembris
#RTU DITF studentiem

#Nenokavē savu lielisko darba iespēju!